Wygodny kominek

Ogrzewa salon i sypialnię. Wprowadza do wnętrza przytulną atmosferę, ociepla je i sprawia, że chętnie w nim przebywamy. Przypomina o wieczornych spotkaniach przy ognisku w gronie przyjaciół, skłania do zadumy, budzi miłe wspomnienia. Kominek, dziś każdy z nas może mieć go w swoim domu.
Wśród wielu rynkowych propozycji na szczególną uwagę zasługują kominki elektryczne, które poza swoimi estetycznymi walorami wyróżniają się również komfortową obsługą i wysokim stopniem bezpieczeństwa podczas użytkowania. Dodatkowo, te niezwykle przyjazne domowe urządzenia charakteryzuje dwufunkcyjność. Z jednej strony, w sezonie grzewczym, gdy zapotrzebowanie na ciepło jest wysokie, dogrzewają pomieszczenie, z drugiej zaś przez cały rok mogą subtelnie oświetlać wnętrze stwarzając miły, relaksacyjny klimat.
Kominek elektryczny w atrakcyjnych obudowach o barwach nawiązujących do świata natury jest wspaniałym uzupełnieniem nowoczesnych kolekcji firmy Mebin. Do mebli utrzymanych w jasnej kolorystyce dobierzemy obudowę o barwie dąb naturalnych, natomiast obudowa w orzechu antycznym będzie pasowała do kolekcji o ciemnym wybarwieniu. Kominek świetnie prezentuje się w otoczeniu brył należących na przykład do linii: Verano, Corino, Primavera czy Rossano. Może też stanowić oddzielny mebel w nowocześnie zaaranżowanym salonie i sypialni.
Tajemnica jego atrakcyjności tkwi również w doskonałych parametrach użytkowych. Kominek posiada wkład SpectraFire Plus, z 125 kombinacjami efektu płomienia o różnej kolorystyce i wyglądzie, opcją auto cycle umożliwiającą automatyczną zmianę jego rodzaju oraz z efektem podświetlania paleniska i cegły otaczającej palenisko. Wkład z energooszczędną technologią LED wyposażony został w cyfrowy termostat z regulacją temperatury w zakresie 17-27 °C i wyłącznik czasowy w zakresie 30 minut do 9 godzin. Użytkownik zgodnie ze swoimi potrzebami może w prosty sposób sterować funkcjami wkładu za pomocą wielofunkcyjnego pilota lub przycisków na obudowie, a przez ładny szklany front obserwować żarzące się polana i mieniący się różnymi barwami płomień. Kominek jest idealny na wszystkie pory roku, może ogrzewać pomieszczeń, dostarczając niezapomnianych wrażeń estetycznych lub w miesiącach wiosenno-letnich wypełniać wnętrze przyjemnym, nastrojowym światłem. Kominek elektryczny nie wymaga wentylacji i paliwa, dzięki czemu jest wygodny w użytkowaniu.
Wkład ukryty został w niezwykle funkcjonalnej obudowie. Po obu jego stronach znajdują się otwierane w systemie push to open szafki. Wystarczy delikatnie nacisnąć fronty drzwiczek a otworzą lub zamkną się one w bezszelestny sposób. Wewnątrz umieszczono praktyczne półki, które można wykorzystać na salonowe gadżety. Na dekoracyjnym blacie znajdą swe miejsce ozdobne flakony, stojący zegar czy ramka ze zdjęciem bliskiej osoby. Czarne szkło Lacobel na blacie i frontach w połączeniu z naturalną okleiną tworzą bardzo elegancką kompozycję.
Kominek elektryczny zapewnia nie tylko ciepło, ale również miłą, relaksacyjną atmosferę. Jest doskonałym uzupełnieniem salonowych i sypialnianych kolekcji, wygodny w użyciu i wielofunkcyjny. Wieczór w gronie najbliższych spędzony przy blasku buchających kolorowych płomieni będzie zawsze wieczorem wyjątkowym.

 

Mebin_kominek 2 Mebin_kominek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *