Najczęściej zadawane pytania (faq)

 

Fabryka projektów

 

1. Co należy nam dostarczyć, aby zacząć projektowanie?

 

Do wykonania projektu wnętrza potrzebujemy Rzut architektoniczny lub rzut z góry sporządzony własnoręcznie (np. na kartce lub w Paincie) Państwa Wskazówki/Wymagania/Styl/Zdjęcia inspiracje dotyczące projektowanych pomieszczeń

 

2. Gdzie można zobaczyć jak wyglądają wasze projekty?

 

Zapraszamy: PORTFOLIO

 

3. Czy można zobaczyć opinie od waszych Klientów?

 

Zapraszamy zakładki produktów https://e-wystroj-wnetrz.pl/

 

4. Jakie są ceny usług dodatkowych – projekt elektryki, oświetlenia, hydrauliki, wymiarowania sufitów i mebli…?

 

 

5. Czy w cenach podanych na Allegro/w cenniku na stronie zawarte są wymiarowania, projekty elektryki, specyfikacje?

 

Nie. W cenach podanych na aukcji oraz w cenniku zawarte jest zaprojektowanie wnętrz tylko w formie wizualizacji 3D (zdjęć) ze specyfikacją materiałową- bez wymiarowań i rzutów technicznych, wykonawczych. Usługi związane z wymiarowaniem, elektryką, specyfikacją i obliczaniem materiałów są dodatkowo płatne. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem: Usługi dodatkowe

 

6. Czy poprawki są realizowane bez żadnych ograniczeń ilościowych, czasowych?

 

Nie ma limitu odnośnie ilości poprawek pomiędzy wariantami. Tylko prosimy, aby było to w granicach zdrowego rozsądku, czyli aby poprawki były przemyślane. Odnośnie ograniczenia czasowego to po 2 tygodniach od ostatnich zmian projekt uważamy za zaakceptowany i zamknięty, przenosimy go do archiwum.

 

7. Czy zajmujecie się zmianami lokatorskimi / deweloperskimi / zmianą układu ścian?

 

Tak. Prosimy o przesłanie na nasze e-mail: biuro@f-projektow.pl rzutu z wymiarami mieszkania/domu oraz krótkiego opisu zakresu zmian i oczekiwań w celu przygotowania wyceny.

 

8. Czy zajmujecie się projektami elektryki (rozmieszczenia gniazdek, oświetlenia, włączników światła)

 

Tak. Projekty elektryki realizowane są w formie usług dodatkowych, czyli na początek zajmujemy się projektem wnętrza, a po jego akceptacji można wykupić usługi dodatkowe, których lista, ceny oraz przykłady znajdują się tutaj: https://e-wystroj-wnetrz.pl/

 

9. Jak dostarczyć nam materiały?

 

Najlepiej wysłać je do nas poprzez e-mail. Do e-maila proszę dołączyć (jako załącznik) plan arch. lub rzut z góry w dowolnej formie np. narysowany ręcznie lub w Paincie.. Państwa wymagania i wskazówki mogą być napisane jako zwykła treść emaila w punktach lub np. w pliku Worda (DOC) wraz ze zdjęciami.

 

10. “Zakupiłem projekt całego domu/mieszkania. Czy muszę wpłacać całą kwotę za projekt od razu (z góry)”?

 

Nie. W przypadku takich złożonych projektów (całych domów/mieszkań) możliwe są płatności w ratach. Proponujemy podział płatności na 2 lub 3 części. Np. gdy ustaliśmy podział płatności na 2 raty to w ramach pierwszej wpłaty projektujemy i wysyłamy do Klienta 50% projektowanej powierzchni, a po wpłacie II raty pozostałe 50

 

11. Czy użyte w projekcie komputerowym materiały są prawdziwe – dostępne w sklepach?

 

Tak, wszystkie materiały ścienne, podłogowe, wykończeniowe są prawdziwe i ogólnodostępne w całej Polsce. Przykładowo używamy i podajemy Państwu zastosowane farby (np. Dulux, Dekoral, Śnieżka, Beckers…), płytki (Paradyż, Pilch, Opoczno, Tubądzin), parkiety, panele (Kronopol, QuickStep, Barlinek…), tapety (Rasch, AS Creation….) Meble wstawiamy ogólnopolskich producentów (np. BRW, Ikea, Szynaka, Vox…) albo projektujemy na wymiar (np. meble kuchenne, szafy wnękowe).

 

12. Czy istnieje możliwość spotkania z projektantem w celu przekazania materiałów/uwag do projektu?

 

Projekty wykonujemy z reguły całkowicie na odległość.

 

13. Czy istnieje możliwość przyjazdu/pomiaru projektanta do Klienta np. na budowę lub w celu pomiaru?

 

Tylko na terenie Włocławka i w promieniu 20 km

 

14. W jakiej formie można nam dostarczyć plan arch.?

 

a) PDF
b) dowolny format graficzny (JPG, PNG…) np. Paint, Corel, Adobe…
c) zwykłe zdjęcie fotograficzne lub skan planu
d) plik CAD (.dwg) Podsumowując w każdej dowolnej formie.
Najważniejsze, aby wymiary były czytelne i widoczne.

 

15. Co zawarte jest w cenie projektu? W jakiej formie otrzymuję projekt?

 

W cenie projektu zawarte jest kompleksowe zaprojektowanie całego pomieszczenia (domu/mieszkania) w formie zdjęć – wizualizacji. Projekt sporządzony jest w formie wizualizacji 3D – zdjęć JPG, które przesyłane są do Klienta na email jako załączniki. Jest to cały komplet wielu rzutów z każdej strony, a nie tylko widok na cztery ściany. Przykłady wizualizacji, jakie otrzymują Klienci widoczne są na stronie. W cenie zawarte są również poprawki i zmiany do projektu Jeżeli pierwszy projekt się Państwu nie spodoba to proszę się nie obawiać, ponieważ w cenie projektu są kilkukrotne poprawki. Daje to gwarancję, że projekt zostanie poprawiony i stworzony wg Państwa życzeń.

 

16. Na jakiej zasadzie odbywają się poprawki?

 

Poprawki odbywają się na takiej zasadzie, że po wysłaniu do Państwa projektów otrzymujemy od Państwa listę lub opis poprawek / zmian (najlepiej w punktach) i przygotowujemy nowy pakiet wizualizacji dla Państwa. Nie ma konkretnego liczbowego limitu poprawek – w granicach zdrowego rozsądku, czyli kilka razy.

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: biuro@f-projektow.pl lub telefonicznie pod numerem +48.577148833.

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Wystrój Wnętrz – Projekty wnętrz, dekoracje wnętrz