Nastrojowe akcenty w salonie

Filiżanka dobrej kawy, wysokiej jakości wino w eleganckich kieliszkach, subtelne światło świec umieszczonych w stylowym świeczniku wypełniające pomieszczenie, gra barw – czerni z głębokim odcieniem orzecha antycznego czy wreszcie komponujące się z wystrojem wnętrza dodatki dekoracyjne potrafią stworzyć niepowtarzalną aranżację, sprzyjającą kameralnym spotkaniom w gronie najbliższych.
W takim salonie nie może zabraknąć ławy bądź niewielkiego stolika, wokół którego ustawimy wygodne pufy. Doskonałym rozwiązaniem będzie również ławostół z funkcją rozsuwania blatu i pneumatycznym podnośnikiem. Kiedy zapragniemy uczynić z salonu jadalnię w bardzo szybki i łatwy sposób stanie się on praktycznym i eleganckim stołem.
Wokół ławy bądź ławostołu wygodne pufy tapicerowane elegancką, czarną skórą ekologiczną, a obok dekoracyjna komoda lub szafka z systemem push to open, który sprawdza się znakomicie zwłaszcza podczas spotkań towarzyskich, gdy nie chcemy zakłócać panującej we wnętrzu atmosfery. Delikatny nacisk na front umożliwia bezszelestne otwarcie drzwi lub wysunięcie szuflady. Dzięki temu sięganie w czasie interesującej dyskusji po ukryte w szafkach salonowe akcesoria nie spowoduje niepotrzebnego hałasu. Komody i witryny utrzymane w tej samej stylistyce ustawione wokół zgromadzonych przy ławostole gości podkreślą wyjątkowy klimat panujący w salonowym wnętrzu.
Naturalne materiały, lite drewno i okleina dębowa zastosowane w meblach dodają uroku całej aranżacji, a punkty świetlne umieszczone na tylnej krawędzi szklanych półek sprawiają, iż pomieszczenie wypełnia tworzący niezwykły nastrój dyskretny blask. Także przyciemniane szkło w witrynach podkreśla elegancki charakter wnętrza. A panujący w nim subtelny półmrok rozjaśniony światłem świec i oświetleniem półek zachęca do zwierzeń i otwartej, bezpośredniej komunikacji.

Mebin_Maganda (2) Mebin_Maganda (3) Mebin_Maganda (4) Mebin_Maganda (5) Mebin_Maganda salon Mebin_Maganda

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *