Toaletka – szuflada pełna skarbów

Najbardziej kobiecy mebel – toaletka, a w nim szuflada – miejsce na damskie precjoza, wspomnienia, sekrety. To tutaj w aksamitowanych przegródkach składamy drogocenne klejnoty po przodkach, a także współczesne kosztowności, będące wyrazem czyjejś miłości i bliskości. Choć w dzisiejszych czasach zazwyczaj nie prowadzimy już tradycyjnej korespondencji, prawdziwa dama trzyma w szufladzie elegancką papeterię i przybory piśmiennicze. Z pewnością znajdzie w niej również miejsce na talię kart, tomik poezji i pamiątkowe fotografie.
Szuflada pełna skarbów jest dobrze zorganizowana – posiada wygodne i w odpowiednim kształcie przegródki do przechowywania naszyjników, bransolet, kolczyków i brosz, a także innych drogocennych pamiątek. Nie zdradza swojego przeznaczenia – w toaletkach prezentowanych na zdjęciach szuflady nie posiadają uchwytów, ich lica idealnie stapiają się z frontem mebla. W większości modeli można dostać się do ich wnętrza za pomocą delikatnego naciśnięcia frontu – wtedy wysuwają się bezszelestnie oraz zamknąć je cicho na zatrzask.
Styl mebla narzuca reguły wzornicze. W toaletkach inspirowanych meblami z minionej epoki szuflady mają ładne, gięte linie i dekoracyjne frezy. Te nowoczesne zachwycają prostotą i minimalizmem. Wykonane z materiałów o najwyższej jakości: litego drewna i okleiny naturalnej, czasami ozdobione dekoracyjną tkaniną wnoszą wiele uroku do wnętrza.
Wyjątkowe przedmioty domagają się specjalnego traktowania, dlatego warto przeznaczyć na nie godne miejsce, dzięki któremu możemy nie tylko właściwie przygotować się przed wielkim wyjściem, ale także pozwolić sobie na odrobinę relaksu i odbyć sentymentalną podróż we wspomnieniach.

Mebin_Corino Toaletka - szuflada dąb orzech Mebin_Lazuryt-Toaletka Mebin_Opium Toaletka Mebin_Szmaragd Toaletka maxi Mebin_Verano toaletka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *