W sypialni stawiamy na wygodę!

Komfort i wygoda to podstawa błogiego relaksu i spokojnego snu. Aby czuć się w swojej sypialni naprawdę dobrze warto zwrócić uwagę na kilka aspektów, które z pewnością sprawią, że będzie nam jeszcze lepiej i oczywiście wygodniej!

Sen odgrywa bardzo ważną rolę w życiu człowieka. Dzięki niemu czujemy się wypoczęci i nabieramy sił. Jeśli się porządnie wyśpimy, wstajemy rano szczęśliwi i pełni optymizmu. Z tego powodu warto zastanowić się, w jaki sposób wpłynąć na komfort w naszej sypialni.

Kolekcja_Kalmar_fot.Visby

Kieruj się własnych gustem

Wybierając wystrój pokoju do spania należy kierować się przede wszystkim własnym gustem. To pomieszczenie pełni rolę strefy relaksu, dlatego warto postawić na meble i dodatki, które podobają się użytkownikowi tego wnętrza. Dzięki temu będziemy się w nim czuć wyjątkowo dobrze.

Co za dużo, to niezdrowo

Pamiętajmy jednak, że lepsze jest wrogiem dobrego. Postarajmy się unikać zbyt dużej ilości przedmiotów. Mogą one sprawić, że pomieszczenie będzie wydawać się optycznie mniejsze. W efekcie poczujemy się przytłoczeni ilością bibelotów, książek, poduszek. A to nie sprzyja spokojnemu wypoczynkowi. Zadbajmy o to, by w sypialni znalazły się jedynie najpotrzebniejsze rzeczy.

Wygodny materac

Duże łóżko i wygodny materac powinny stanowić zgrany duet. Tylko od nas zależy, czy zdecydujemy się na piankowy, czy lateksowy. Oba mają wiele zalet. Przede wszystkim ich zadaniem jest odpowiednie dopasowanie się do ciała oraz nieodkształcanie się. Jeśli materac będzie nieodpowiednio dobrany, wówczas możemy budzić się rano nie pełni energii, lecz… zmęczeni.

Nie za gorąco

Wysokie temperatury są wrogiem dobrego snu. Zadbajmy więc o to, aby w sypialni nie było zbyt gorąco. Ilość stopni Celsjusza to oczywiście kwestia indywidualna, jednak pamiętajmy o tym, by w pomieszczeniu nie było upałów. Idealna temperatura mieści się w przedziale 18-22°C. Wskazane jest, by przed snem przewietrzyć pomieszczenie.

Nie wpuszczaj stresu do sypialni

Nie od dzisiaj wiadomo, że stres jest wrogiem dobrego snu. To on nie pozwala nam spokojnie zasnąć. Dlatego zanim udamy się do sypialni warto na chwilę się wyciszyć. Zająć się czymś, co wpływa na nas kojąco. Dobry film, ciekawa książka czy rozmowa z przyjaciółką mogą okazać się niezwykle pomocne. Dzięki nim zrelaksujemy się, zapomnimy o kłopotach i będziemy mogli smacznie spać.

Dobre oświetlenie

Oświetlenie w sypialni nie powinno być zbyt mocne. Połączenie lampy sufitowej i lampki nocnej to doskonałe połączenie. Wieczorem, przy blasku małej lampki umieszczonej na stoliku nocnym, możemy spokojnie oddać się lekturze. Gdy przebudzimy się w nocy, by napić się wody, wówczas jej światło nie oślepi nas i bez problemu zaśniemy ponownie.

Visby od lat podpowiada, w jaki sposób powinna być urządzona wygodna sypialnia. W bogatej ofercie firmy znajdują się piękne drewniane łóżka, wygodne materace piankowe oraz lateksowe, pojemne komody i szafy, stylowe toaletki, poręczne szafki nocne.

Materac_Sabina_Kokos_fot. Visby

————————————————————————————————————————————-
O marce VISBY:

Visby to polska marka, która od ponad 7 lat produkuje drewniane meble do sypialni. Specjalizuje się głównie w wysokiej jakości meblach bukowych i sosnowych oraz w materacach. Z powodzeniem łączy funkcjonalność z elegancją, podsuwając Klientom najlepsze rozwiązania.

Siedziba mieści się w Markach pod Warszawą, a zakłady produkcyjne pod Rzeszowem, Gdańskiem i Olsztynem.

Adres salonu firmowego:

Salon Kupmaterac.pl
ul. Trakt Brzeski 54
05-077 Warszawa

Informacje o produktach:

Kolekcja Kalmar marki Visby
Informacje o kolekcji Kalmar:

Materac Sabina Kokos:
 materac piankowy dwustronny z kokosem lateksowanym i pianką wysokoelastyczną;
 zbudowany z dwóch profilowanych warstw z wysokoelastycznej siedmiostrefowej zimnej pianki o wyższej gęstości, połączonej z warstwą kokosowo-lateksową umieszczoną w środku;
 wysokość materaca: 18 cm; na ½ materaca można użyć stelaża regulowanego; stelaż pod materacem musi posiadać minimum 28 listew;
 materac jest powleczony luksusowym pokrowcem, który ma działanie antybakteryjne;

Wymiary: 180 x 200 cm
Cena: 922 złote

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *